Powrót do kobiecych garniturów

kobiecy garniturPowrót do kobiecych garniturów
 
Gdy mówimy o modzie wieczorowej dla kobiet, najczęściej kojarzy się nam ona z eleganckimi, podkreślającymi kobiece piękno sukienkami. Ale nie tylko one królują w 2016 roku. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kobiece garnitury. Modne zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą, podbijają kobiece serca.
 
Przełamana klasyka
 
Kobiece garnitury wydają się być dzisiaj klasyką. I jak każda klasyka, inspirują projektantów do jej przełamania. Dzięki temu w 2016 roku kobiece garnitury zachwycają powiewem świeżości. To nie są już elegancko dopasowane spodnie i marynarki. Zwiewne, lejące kroje nadają klasycznej formie nuty finezji. Szerokie spodnie opadające luźno na buty, zwiewne marynarki pod którymi widać prześwitujące bluzki- to nowa odsłona, którą pokochały kobiety pewne siebie.
 
Ciemne kolory i... prążki
 
W 2016 roku wśród garniturów w modzie są wyłącznie ciemne odcienie. W okresie wiosenno letnim czerń, a jesienią i zimą granat. Jedno się jednak nie zmienia- przez cały rok królują prążki. Szersze, węższe, proste, ukośne- ważne, by były wyraźne i kontrastowały z ciemnym materiałem.
 
A co z dodatkami?
 
Ponieważ garnitury są zwiewne, rezygnujemy praktycznie z dodatków. Minimalizm w ich doborze pozwala zachować urok kreacji. Niewielkie kolczyki, tiulowa apaszka czy przyciemniane okulary to właściwie jedyne dodatki, na jakie można się tutaj zgodzić. Dzięki temu jednak całość ma swój niepowtarzalny styl i urok.
 
Wyjście wieczorem? Nie musisz zakładać sukni, jeśli nie masz ochoty. Równie dobrze podczas wieczornych spotkań sprawdzą się garnitury.