Odsłaniamy plecy

plecyOdsłaniamy plecy
 
Wieczorowe kreacje muszą podkreślać piękno kobiety, dodawać jej zmysłowości, czynić ją uwodzicielską. Bez względu na to, czy będzie to kostium, sukienka, bluzka i spodnie, czy tunika- kreacja po prostu ma olśniewać. W tym sezonie elementem, który dodaje kobiecie uroku stają się odsłonięte plecy.
 
Dekolt? Tak, ale z tyłu
 
W 2016 dekolt odsłania tył. I jest równie seksowny, co ten z przodu. Ukazuje kark, łopatki, a także talię ze strony, z której wcześniej nie była ona widziana. Taki dekolt sprawia, że kobieta staje się bardziej uwodzicielska. I choć odsłania dużo, nie robi tego w sposób nachalny, lecz subtelnie. Dlatego też jest tak seksowny. Pięknie odsłaniające plecy suknie wieczorowe w Warszawie znajdziemy m.in. w salonie Laurelle.
 
Dekolt w różnych odsłonach
 
Wycięcia z tyłu, które tak modne są w 2016 roku zaskakują wręcz swoją pomysłowością. Bardzo popularne są wycięcia w kształcie liter V oraz U. Spływający z ramion materiał odsłania niemal całe plecy. O wiele subtelniejsze są wycięcia w kształcie łzy. Połączony u góry i na dole materiał odsłania jedynie kręgosłup, tajemniczo zakrywając łopatki. Na uwagę zasługują również kreacje z dekoltami w kształcie litery H oraz sukienki  z ramiączkami na plecach.
 
Nie tylko sukienki
 
Odkryte plecy to trend, który dotyczy nie tylko sukienek. W tym sezonie możemy spotkać się z seksownymi dekoltami także w bluzkach, tunikach czy nawet grubych swetrach. Warto tylko dodać, że do kreacji z odkrytymi plecami pasują jedynie buty na wysokim obcasie i bardzo skromne, nierzucające się w oczy zdobienia. Niskie buty czy masywna biżuteria nadałyby kreacji kiczowatości.