Okrycia wierzchnie i lśniące kreacje

okryciaOkrycia wierzchnie i lśniące kreacje
 
Wśród trendów obowiązujących w modzie wieczorowej w 2016 roku nie brakuje zaskakujących połączeń i bardzo wyrazistych akcentów. Kobiety mają nie tylko być eleganckie, ale też zaskakiwać. A stroje mają im w tym pomagać, wyrażając ich kobiecą siłę, a zarazem delikatność.
 
Kobieta ma olśniewać
 
A w kreacjach 2016 robi to nie tylko w przenośni, ale wręcz dosłownie. Kreacje aż błyszczą i to nie tylko od dodatków i zdobień, ale od wykorzystanych materiałów i kolorystyki. Matowe kolory odchodzą w kąt i ustępują miejsca temu, co błyszczy, Srebro, złoto, platyna- to one grają pierwsze skrzypce. Kreacje błyszczą od góry do dołu swymi metalicznymi odcieniami. Niektóre z nich mają jeden kolor i jedną fakturę. Ale są też i takie propozycje, w którym metaliczny blask przeplata się z odcieniami czerwieni, czerni czy pomarańczy. Przy takich kreacjach nie ma miejsca na nachalną biżuterię. Bransoletka czy kolczyki występujące solo- tak jest idealnie. 
 
Peleryny w roli głównej
 
Trendy 2016 to oprócz pełnych blasku materiałów, także eleganckie peleryny. Nie są one jednak klasycznym dopełnieniem kreacji. Kobieta, która decyduje się ją założyć, może zrezygnować z wyszukanych sukienek czy garniturów. Peleryny 2016 to projekty obszernych narzut, które otulają ciało, niczym koc. Ale nie tylko ich fason zaskakuje. Bardzo charakterystycznym elementem są ekstrawaganckie wykończenia.  A co z kolorystyką? Tutaj mamy praktycznie zupełną dowolność. Dzięki temu każda kobieta znajdzie narzutę idealnie wpisującą się w jej gust.