Polityka prywatności

Informacje na temat ochrony prywatności
Nasza Witryna szanuje Cię jako cennego klienta i nadal wyznacza standardy w zakresie satysfakcji klienta. W celu utrzymania profesjonalnego poziomu usług przy jednoczesnym zachowaniu najlepszego interesu nie przekazujemy danych osobowych innym firmom ani listom adresowym. Wiemy, jakie są kłopoty z otrzymywaniem niechcianych wiadomości, więc dołożymy wszelkich starań, aby chronić Cię przed tym, nie wspominając już o prawie. Wszystkie dane osobowe są przechowywane w naszej firmie wyłącznie w celu przyspieszenia procesu zamawiania, abyś mógł jak najszybciej wejść na pole z nowym sprzętem.
W efekcie używamy najnowszej technologii szyfrowania (SSL), aby zachować twoje dane osobowe od publiczności. Zapewniamy Cię bez wyjątku, że kiedy zamawiasz na naszej stronie internetowej Angelo przez naszą bezpieczną kasę, tylko czytamy twoje dane osobowe. To chroni przed nieuczciwym użyciem Twojej karty kredytowej i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, którego oczekujesz i któremu ufasz. Oczywiście, jeśli nadal masz jakiekolwiek obawy, zawsze możesz zadzwonić do któregoś z naszych czterech sklepów.
Jak wykorzystujemy Twoje informacje?
Możemy wykorzystywać informacje, które od Ciebie zbieramy, rejestrując się, kupując produkty, biorąc udział w konkursie lub promocji, odpowiadając na ankietę lub komunikat marketingowy, przeglądając witrynę lub korzystając z innych funkcji witryny na następujące sposoby:
* * Spersonalizowanie naszego serwisu i umożliwienie nam dostarczenia treści i produktów, którymi jesteś najbardziej zainteresowany.
* * Aby umożliwić nam lepszą obsługę klienta w zakresie reagowania na zgłoszenia klienta.
* * Aby szybko przetworzyć transakcje.
* * Do administrowania konkursami, promocjami, ankietami lub innymi funkcjami strony.
* * Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie naszego biuletynu e-mail, możemy wysyłać Ci okresowe wiadomości e-mail. Jeśli nie chcesz już otrzymywać promocyjnych wiadomości e-mail od nas, zapoznaj się z "Jak możesz zrezygnować, usunąć lub zmodyfikować informacje, które nam przekazałeś?" sekcja poniżej. Jeśli nie wyraziłeś zgody na otrzymywanie biuletynów e-mail, nie będziesz otrzymywać takich e-maili. Użytkownicy, którzy zarejestrują się lub będą uczestniczyć w innych funkcjach strony, takich jak programy marketingowe i treści "tylko dla członków", będą mieli możliwość wyboru, czy chcą być na naszej liście e-mail i otrzymywać od nas wiadomości e-mail. Czekamy na Twoje pytania, uwagi i obawy dotyczące prywatności. Prześlij nam wszelkie opinie dotyczące prywatności lub innych problemów.
Prywatność dzieci Nie zbieramy świadomie danych osobowych od dzieci poniżej 13. roku życia Tylko polityka online Niniejsza polityka prywatności online dotyczy wyłącznie informacji gromadzonych za pośrednictwem naszej strony internetowej, a nie informacji zbieranych w trybie offline.
Powrót